Zamknięcie bramy

U W A G A

Zarząd informuje o zamknięciu na stałe bramy wjazdowej na ogród z dniem 28 listopada 2022 roku na okres zimowy.

Prosimy działkowców o dokończenie do tego terminu remontów, wywiezienie z działki rzeczy z wykorzystaniem samochodów, itp.

Zebranie październikowe

W dniu 28.10.2022 roku odbyło się comiesięczne zebranie Zarządu. Wzięli w nim udział 4 członkowie Zarządu oraz Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej.

Zebranie otworzył Prezes – Andrzej Smolarski, poruszając sprawy bieżące ogrodu.

W dalszym ciągu zebrania :

- ustalono termin grabienia liści na alei Głównej i placach na dzień 12 listopada na godzinę 11:00

Czytaj więcej...

Zebranie wrześniowe

W dniu 1.09.2022 roku odbyło się comiesięczne zebranie Zarządu. Wziął w nim udział cały Zarząd oraz Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej.

Zebranie otworzył Prezes – Andrzej Smolarski. Omówił on przebieg Festynu Dożynkowego na naszym ogrodzie. Podziękował również wszystkim, którzy byli zaangażowani w przygotowanie tej imprezy w jakikolwiek sposób.

Przedstawił on również temat dożynek w kościele Nawrócenia św, Pawła w dniu 4 września. W czasie mszy świętej w pocztach sztandarowych będzie również reprezentowany sztandar PZD, dzięki uprzejmości OZŚ PZD z Katowic. W części oficjalnej Dożynek zostaną wręczone naszym działkowcom puchary, które nie zostały odebrane na Festynie Działkowym.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z Festynu Dożynkowego

W dniu 20 sierpnia 2022 roku na naszym ogrodzie został zorganizowany Festyn Dożynkowy. Sytuacja pandemiczna w kraju wymusiła przerwę w organizacji takich imprez. Zarząd postanowił spróbować wrócić do ich organizacji i udało się. Było trochę problemów z przygotowaniem. Niektóre firmy z których usług korzystaliśmy przestały istnieć, np. obsługa gastronomiczna. Inne nie chciały obsługiwać tak małej imprezy. Materiały używane  w czasie festynu nie nadawały się do wykorzystania, np. plandeka i rusztowanie na którym była rozwieszana nie wytrzymały dwuletniej bezczynności. Poratowała nas firma BELLE MICHEL z Paczyny, która zamontowała dwa duże namioty na betonowej części placu. Pod nimi właśnie odbyła się główna impreza czyli zabawa taneczna. Pogoda również nie dopisała. Montaż naszych namiotów udało się zakończyć przed opadem deszczu. No ale na samej imprezie pogoda nie była najgorsza. Każdy działkowiec naszego ogrodu mógł pobrać przy wejściu na plac talon na posiłek i talon na napój. Można je było potem zrealizować w punkcie gastronomicznym.

Czytaj więcej...

Zebranie sierpniowe

W dniu 11.08.2022 roku odbyło się kolejne, comiesięczne zebranie Zarządu. Wzięli w nim udział wszyscy członkowie Zarządu oraz Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej.

Zebranie otworzył jak zwykle Prezes – Andrzej Smolarski. Odczytał on uchwałę o inwestycji na 2022 rok – wymiana rury wodociągowej oraz omówił prace wykonane przy w/w zadaniu.

W dalszym ciągu zebrania :

- przedstawiono sprawy związane z pracami na terenie naszego ogrodu

Czytaj więcej...

Zebranie lipcowe

W dniu 28.07.2022 roku odbyło się comiesięczne zebranie Zarządu. Wziął w nim udział cały Zarząd oraz Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej.

Zebranie otworzył Prezes – Andrzej Smolarski. Przedstawił on sprawy związane z organizacją dożynek działkowych, ich obsługę oraz rozprowadzenie talonów dla działkowców.

Czytaj więcej...

Ponowienie

Zarząd zwraca się ponownie z prośbą do działkowców o dokonywanie wpłat na wymianę rury wodociągowej.

Ogród „Witaminka” zakończył już część swojej inwestycji. Na jego terenie znajduje się odkryty wykop, który "czeka" od kilku dni na wyłożenie naszej rury.

Jednak nie mając pewności, że zgromadzimy odpowiednie środki finansowe, Zarząd nie może jej zakupić i wyłożyć w wykopie. Jeszcze raz prosimy o zrozumienie.

Wszelkich dodatkowych informacji na temat inwestycji udziela Prezes Andrzej Smolarski pod numerem 692-071-602

A tym działkowcom którzy już dokonali wpłat, Zarząd składa serdeczne podziękowania.

Losowy obraz

Szukaj