XIII Turniej Skata - rozgrywka druga

W dniu 16.10.2019 roku odbyła się druga rozgrywka tej edycji Turnieju Skata o puchar Prezesów. Tym razem rozegrano ją w świetlicy. Do rozgrywki przystąpiło znowu 7 zawodników.

Po raz kolejny zapraszam nowych zawodników.

Poniżej podajemy wyniki, uzyskane przez poszczególnych zawodników :

Czytaj więcej...

XIII Turniej Skata - rozgrywka pierwsza

Zaczynamy kolejny turniej. Będzie to już trzynasta edycja. Mam nadzieję że nie będzie pechowa a wręcz szczęśliwa dla wszystkich zawodników. Chciałbym również aby nasz zawodnik wygrał albo przynajmniej znalazł się na podium. Najlepiej by było jakby na tym podium stanął po jednym zawodniku z każdego ogrodu. A kto na którym miejscu to już jest do ugrania.

W dniu 5.10.2019 roku odbyła się pierwsza rozgrywka tej edycji Turnieju Skata o puchar Prezesów. Ponieważ pogoda sprzyjała rozegrano ją pod gołym niebem, na placu obok świetlicy. Do rozgrywki przystąpiło tradycyjnie 7 zawodników.

Zapraszam jeszcze gorąco niezdecydowanych. Naprawdę warto. W czasie gier panuje zawsze miła atmosfera. Po zakończeniu turnieju każdy zawodnik dostaje jakiś puchar. Nawet za sam udział. A potem jeszcze jest poczęstunek.

Czytaj więcej...

XII Turniej Skata - wyniki końcowe

Zestawienie po dwunastu grach. 

Czytaj więcej...

XII Turniej Skata - rozgrywka dwunasta

W dniu 19.07.2019 roku o godzinie 14:00 rozegrano ostatnią, dwunastą rozgrywkę Turnieju Skata o puchar Prezesów. Rozegrano ją jak zwykle pod zadaszeniem obok świetlicy. Do rozgrywki przystąpili wszyscy zawodnicy.

Czytaj więcej...

Turniej o Puchar Burmistrza

Przeprowadzono już dwie pozostałe rozgrywki o puchar przechodni Burmistrza miasta Pyskowice, więc podam od razu całość wyników. Do rozgrywki drugiej zgłosiło się 7 zawodników a do rozgrywki 3 zgłosiło się 6 zawodników.

Poniżej podaję wszystkie wyniki, uzyskane przez poszczególnych zawodników oraz ich sumę po odrzuceniu najgorszego wyniku:

Czytaj więcej...

XII Turniej Skata - rozgrywka jedenasta

W dniu 28.06.2019 roku o godzinie 14:00 rozegrano jedenastą rozgrywkę Turnieju Skata o puchar Prezesów. Rozegrano ją tradycyjnie już pod zadaszeniem obok świetlicy. Pogoda była typowo letnia więc grało się z przyjemnością. Do rozgrywki przystąpiło tylko 6 zawodników.

Czytaj więcej...

XII Turniej Skata - rozgrywka dziesiąta

W dniu 2.05.2019 roku o godzinie 14:00 rozegrano dziesiątą rozgrywkę Turnieju Skata o puchar Prezesów. Rozegrano ją pod zadaszeniem obok świetlicy. Świeżego powietrza było dużo więc i gra szła lepiej. Do rozgrywki przystąpiło 7 zawodników.

 

Czytaj więcej...

Podkategorie

Losowy obraz

Szukaj